Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
72 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Według mnie to już lekka przesada, ile jeszcze On dostanie tych Złotych Malin, przecież on nie jest złym aktorem. Porównując go np. z taką Kristen Stewart, aż żal patrzeć na ekran. Nie mam nic do niej, no ale na mój gust on gra lepiej od niej, a różnica pomiędzy nagrodami jest masakryczna 12 zm:1 zm dla niego. To ona powinna mieć tą 12. :(

NATI221

Też mnie to dziwi, aktor który ma ocenę w wielu filmach powyżej 8/10, a tyle złotych malin.

NATI221

Te maliny to żenada. Sly potrafi grać, co choćby w Oskarze udowodnił

NATI221

Niestety nie dostał ich za to, że jest złym aktorem tylko Włochem i Chrześcijaninem, a tacy nie mają życia w zdominowanym przez wiadomo kogo Hollywood. Gibsona bardziej dojechali. Denzel Washington i Mark Wahlberg mają więcej szczęścia.

NATI221

Maliny są dla aktorów którzy coś znaczą. Gdyby faktycznie nagradzali nimi najgorszych aktorów to chociażby Steven Seagal po 2000 roku miałby maline za każdy film

NATI221

Naprawdę patrzysz na nagrody i antynagrody?
Lepiej spójrz kto wykreował dwie legendarne postacie, tj. Rambo i Rocky. To pokazuje jakiej klasy aktorem jest Stallone.

NATI221

Szkoda że nie można dodawać nowych tematów. Dopiero dzisiaj dowiedziałam się, że Stallone jest utalentowanym artystą, który maluję od 50 lat.

https://www.instagram.com/p/CqN8ugduIqs/

NATI221

Sly'a bardzo lubie i raczej wszystkie filmy mi sie podobaja... Tyle ze ostatnie jego filmy to raczej takie z lat 90 co mi bardzo odpowiada a dzisiejsze kinho jest troche inne i moze dlatego nie jest juz tak doceniany. Tak czy siak radzi sobie lepiej niz niektorzy w jego wieku, ktozry biora role jak leci.

NATI221

Wreszcie ktoś to powiedział głośno. Jest mnóstwo słabych i średnich aktorów i aktorek, ale Sly w swojej klasie moim zdaniem jest świetny. Znów udowodnił to chociażby ostatnio w Tulsa King. Maliny ... na pewno nie dla niego.. Chyba, ze na deser:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones