PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4041}

Bananowy czubek

Bananas
7,2 8 802
oceny
7,2 10 1 8802
6,0 10
ocen krytyków
Bananowy czubek
powrót do forum filmu Bananowy czubek

mówiąc "nie chcę więcej żadnych polskich kobiet"?

ocenił(a) film na 7
nikike

Dobre pytanie.

ocenił(a) film na 6
nikike

A ja chyba wiem; bo większośc polskich kobiet to są niedobre zołzy:]

użytkownik usunięty
Thommy

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 9
Thommy

i do tego pyskują! :)

SatoCous

Ciekawe , że Wasze matki czy też siostry, żony ie są Polkami? Wsyd kalać włąsne gniazdo!

ocenił(a) film na 4
Thommy

Nie o to chodziło tylko o to, że Polki wśród Żydów uznawane są za "łatwe".

ocenił(a) film na 7
nikike

No cóż, film jest z 1971r. A w tamtym okresie, Polonię amerykańską reprezentowali głównie górale i góralki. Tak więc awersja Allena poniekąd jest zrozumiała. : )

nikike

z innej beczki:kiedyś Axla Rose posądzano że wygłosił anty-polską uwagę,że rzekomo nie będzie śpiewał dla 'polskich żydów',a w rzeczywistości chodziło mu o 'polished jews',czyli nasze swojskie,dzisiejsze 'lemingi'...;>
może tu też zaszła pomyłka:>?

ocenił(a) film na 9
Elvis_i_koty

Z tym "polished jews" to już tak wszyscy powykręcali, że doszło do tego, że teraz wszyscy myślą, że tak powiedział Eminem czy tam Sting, a ostatecznie to nie wiadomo czy ktokolwiek tak powiedział.

Elvis_i_koty

Obrażanie żydów nie jest antypolskie tylko antyżydowskie k...a mać

ocenił(a) film na 4
Elvis_i_koty

Nie ma czegoś takiego jak "polscy żydzi". To błędnie logicznie zwrot.

użytkownik usunięty
nikike

Bo są wredne, pyskate, leniwe, wygodne i strasznie roszczeniowe. Są lepsze od nich.

ocenił(a) film na 7
nikike

Białe niedźwiedzie, jak zwykle. I zaprzęg reniferów z dzwoneczkami.

nikike

Biorąc pod uwagę to że Allen jest żydem stwierdzenie "nie chcę więcej żadnych polskich kobiet" jest żydowskim antypolonizmem. Piszę te słowa nauczony żydowskim tropieniem antysemityzmu.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
Gloriadeus

Po co tak głęboko sięgać. Facet z jego aparycją nie ma szans u żadnej kobiety. Chyba że kręci filmy.

ocenił(a) film na 4
Gloriadeus

No Polki wśród Żydów uznawane są za "zbyt rozwiązłe seksualnie" stąd powstało określenie SIKSA!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones