PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4041}

Bananowy czubek

Bananas
7,2 8 784
oceny
7,2 10 1 8784
6,0 10
ocen krytyków
Bananowy czubek
powrót do forum filmu Bananowy czubek

Lubię Allena

ocenił(a) film na 5

Ale ten film mnie rozczarował. Po fajnym "What's Up, Tiger Lily?" i świetnym "Bierz forsę i w nogi" pojawił się ten film. Niespójny i niedopracowany. Owszem parę śmiesznych scen by się znalazło (ale to są tylko pojedyńcze sceny).
Całe szczęście zaraz potem (2lata:) powstał "Śpioch" , "Miłość i Śmierć" i inne które bardzo lubię.

ocenił(a) film na 6
2222

Zgadzam się, że nie jest to najlepszy film Woodyego. Zwłaszcza z perspektywy tych 30-tu kilku lat, w czasie których zaprezentowane skecze były wykorzystywane w tylu innych komediach, że po prostu teraz aż tak bardzo nie zaskakują. Jednakże z drugiej strony, należy zdawać sobie sprawę, iż Bananowy Czubek jest jednym z prekursorów współczesnego, filmowego pastiszu, jaki w pełnej krasie objawił się w produkcjach Mela Brooksa. Z tego też powodu, Bananowemu należy się duży szacunek oraz życzliwe podejście, wynagrodzone kilkoma wybuchami śmiechu, ponieważ, tak jak wspomniał przedmówca, niektóre sceny w istocie są wielce zabawne, i warto dla nich poświecić tę godzinkę z okładem.

ocenił(a) film na 7
2222

widziałam wiele dzieł W. Allena i wszystkie mnie zachwyciły, jednak "Bananas" obejrzałam bez więszych emocji. Film jest dobry, aczkolwiek w porównaniu z pozostałymi filmami tego rezysera wypada dośc kiepsko.

ocenił(a) film na 8
Urquinaona

Bananas to nic więcej jak eksperyment filmowy, nie należy brać tytułu jakoś specjalnie na serio. Pierwszy "poważny" film Allena to Annie Hall

kosobi

No no, "recenzja", a raczej bezdyskusyjne "powiem wam jak jest" z pozycji "poważnego krytyka" od razu brzmi poważnie...

ocenił(a) film na 8
Koreanka

Prawda? Za kogo ja się uważam?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones