PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7971}

Na krawędzi

Cliffhanger
6,8 34 318
ocen
6,8 10 1 34318
5,5 10
ocen krytyków
Na krawędzi
powrót do forum filmu Na krawędzi

No jak ktoś jest w stanie się wczuć w tak nie realne sytuacje to film moze sie podobac w przeciwnym razie po prostu wkurza że jest tak debilny. W sensie nierealny!

ocenił(a) film na 4
Bazylia666

Obsada całkiem niezła ale ten film to porazka... Polecam Północną Sciane.

ocenił(a) film na 2
Bazylia666

Gł. bohater spada ze skał pół kilometra w dół i nagle łapie się krawędzi ratując się przed śmiercią (nie jest nawet porządnie podrapany), potem nagle znajduje się w tym samym miejscu gdzie był (teleportacja?). Półgoły na dużym mrozie kąpie się w przeręblu (pod lodem) i po wyjściu z wody doskonale włada rękami, palcami i resztą ciała. Wiadomo, że mokra ręka na dużym mrozie przymarza do metalu, ale tutaj tak nie jest. Tyle (to i tak dużo) udało mi się zapamiętać z tego żenującego filmu.

ocenił(a) film na 7
Maciors

bo to kino rozrywkowe jest.....taki intelektualny reset w całkiem dobrym wydaniu...:-)

ocenił(a) film na 8
Bazylia666

Jeśli uważasz Clifhanger za fil nierealny - zapuść sobie Salt...

ocenił(a) film na 7
piotrbimbasik

albo "Niemoralną propozycję" z Demi Moore......

ocenił(a) film na 10
Bazylia666

Nie wiem może się mylę, ale ty chyba nie jesteś z pokolenia które urodziło się w latach 90tych a jeśli tak to cię nie rozumiem. Kiedyś oglądając te filmy nie patrzyliśmy na to czy film jest realny czy nie lecz na odwagę i męstwo głównego bohatera jako dziecko chcieliśmy być tacy jak on. Kochaliśmy go za to że był taki a nie inny dlaczego teraz ma być inaczej? Może już nie wszyscy jesteśmy dziećmi ale te filmy mają w sobie magię ciesz się że w ogóle mogłeś go obejrzeć, teraz już takich filmów nie robią

ocenił(a) film na 6
Bazylia666

nie mniej jednak sceny kaskaderskie znalazły się w księdze rekordów ginesa :) a tego nikt nie podważy :)

ocenił(a) film na 9
bosikxxx

ogladalem ten film za dzieciaka i nie wnikalem w szczegoly nawet po latach -_- wiele filmow na VHS czy na starym tv z wypuklym kineskopem ogladalo sie za dzieciaka i zawsze byl czlowiek zachwycony wielu z was pewnie krytykuje ten film porównujac je z teraźniejszymi produkcjami co jest błedem bo w tamtych czasach ten film byl genialny no i Sylwek wiecej nie trzeba bylo do sukcesu ^^

ocenił(a) film na 7
razielospl

dokładnie tak!

ocenił(a) film na 9
Bazylia666

Nim coś napiszesz, ukryj wcześniej swój profil z ocenami, bo za każdym razem, gdy wypiszesz podobne głupoty wyjdziesz na kretynkę!

ocenił(a) film na 9
davidstar

warto poczytać w ciekawostkach o filmie czy taki nie realny. a potem wypisywać takie bzdety. Oczywiście są momenty które w rzeczywistości by inaczej wyglądały ale który film nie ma jakiś błędów?

ocenił(a) film na 10
davidstar

dokładnie

Bazylia666

Hahahah, naprawdę szkoda mi dzieci, które oceniają filmy tego typu na oceny pokroju 2/10. Zajebisty klasyk kina akcji, jeden z lepszych filmów Sylwka. Oglądałem z 5 razy i dalej trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 10
0wner2

oglądałam też 5 razy i też za każdym razem te same emocje

Bazylia666

Fakt. Ten film to klasyka kina. Też widziałem kilka razy i zawsze mi się podobał. A co do jego realności - każdy film jest przybajerowany żeby robił większe wrażenie... mało który film jest w 100% realny.

ocenił(a) film na 8
Bazylia666

Ale te filmy którym dałeś 10/10 są szczytem realności.Zwłaszcza taki jeden.


użytkownik usunięty
Bazylia666

Chcesz realizmu, to sobie włącz Discovery. Ja chcę rozrywki i włączam sobie Cliffhangera, proste. :) PS. Nie wspomnę już o tak realistycznych arcydziełach, którym dałaś najwyższą ocenę, jak Avatar czy Zielona Mila. Nie zrozumcie mnie źle - Zielona Mila to świetny film! Ale zgodzimy się chyba, że na faktach to on oparty nie jest... :)

Bazylia666

Chyba mylisz pojęcia. Gwiezdne wojny też są nierealne. Czy są przez to debilne?

ocenił(a) film na 10
dzina26

to prawda ale on też jest debilna, bo większość filmów jest nierealnych np.Zmierzch i Harry Potter

Bazylia666

a Avatar jest realny? nie zrozum mnie źle ja też go wysoko oceniłem ale się pytam czy jest realny bo jak widzę wysoko oceniony i według Ciebie.Powiem tylko że w filmie ,,na krawędźi,,(moim klasyku z dzieciństwa) nie biegają przynajmniej niebieski istoty;) powtarzam oba filmy mimo to oceniam wysoko, a pisze bo nie rozumiem zakładania takiego tematu...

ocenił(a) film na 10
danielpiw23

to prawda ale ona tego nie rozumie

ocenił(a) film na 10
Bazylia666

film może nierealny ale fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones