PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9772}

Pozostać żywym

Staying Alive
6,1 2 891
ocen
6,1 10 1 2891
Pozostać żywym
powrót do forum filmu Pozostać żywym

fajny film, również te tańce były niezłe. step up to przy tym nuda.

ocenił(a) film na 10
herkules5_56

Zgadzam się w 100%. Piękny film. Najbardziej podobała mi się scena z tańcem Tonyego i Jackie przy muzyce I'm never gonna give you up. Najlepszy film taneczny, jaki widziałem. 10/10.

bizonik

hmnnmn chyba mało filmów tanecznych widzieliście ;p

bartez13_17

ja gościu filmów tanecznych widziałem bardzo dużo, a step up to może się podobać młodemu pokoleniu jakimś gimnazjalistom i tak dalej, a nie staremu weteranowi kina.

herkules5_56

Weteran kina :) Nazywaj się jak chcesz a to, że step up do Ciebie nie przemawia nie mówi, że film jest płytki. I nie gościu zachowaj kulturę wypowiedzi, a nie, że ja chłopak należący do młodego pokolenia musi Cię pouczać ;p I zanim coś powiesz ja również widziałem od groma filmów i tych tanecznych też i powiem po prostu, że ten jest przeciętny, a nawet chwilami przy nudnawy jak to powiedziałeś o step up.

Pozdrawiam pana rozmówcę :)

ocenił(a) film na 8
herkules5_56

Również bardzo mi się podobał. Fajnie kino lat 80', genialna muzyka. Dobrze oddany klimat. Nic dodać, nic ująć.

użytkownik usunięty
tenszin

Step up to badziewie, ten film to przy nim mistrzostwo.

herkules5_56

"Gorączka sobotniej nocy" to film,który zrobił na mnie w tamtych,pięknych czasach 70-tych niesamowita wrażenie. Ten film jako "Gorączka 2" (bo to przecież dalsze losy T.Manero) rozczarował mnie bo miałem duże oczekiwanie w związku z nim. Mimo wszystko nie dam go "zmasakrować" krytykom bo to moje klimaty.Dałem 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones