PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840342}

Samarytanin

Samaritan
5,5 9 717
ocen
5,5 10 1 9717
5,6 5
ocen krytyków
Samarytanin
powrót do forum filmu Samarytanin

Amazon Prime VOD

ocenił(a) film na 6

Obejrzałem i taki sobie ot taki dla zabicia czasu, przewidywalny ale nie jest zly.
Nie wiem co napisać można obejrzeć dla zabicia czasu.
Miał potencjał ale czegos zabrakło....

użytkownik usunięty
dave1902

Mam w sumie takie same odczucia. Oglądałem i przez większość czasu zastanawiałem się nad grą Stallone i choć wypadł w miarę przyzwoicie, to on już powinien się udać na emeryturę.
A to coś czego zabrakło, to po prostu bogatszej treści i więcej akcji.

ocenił(a) film na 8
dave1902

Film mi sie w sumie podobał, ale.. Jakby to ująć, był za bardzo wyśrodkowany. To znaczy nie był taki stonowany, przygnębiający jak Rocky (lubie ten klimat) i nie byl tez rozbuchany jak typowe kino superbohaterskie. Osobiscie oczekiwałem wiekszego mroku, takiego typowego dla Stallone smutku. Dałem 8 ale to dlatego że po prostu lubie Stallone i sam jego widok na ekranie sprawiał mi radość. Dla jego fanów polecam

ocenił(a) film na 3
dave1902

W kategorii kino przygodowe dla dzieci i młodzieży to solidna produkcja. Ale jesli to na serio film, i niestety chyba tak, to infantylna słabizna

ocenił(a) film na 6
dave1902

dałeś 6/10 co według opisów oznacza "NIEZŁY". Wy rozumiecie te opisy w ogóle?

ocenił(a) film na 6
dino40i4

Nie trzymamy się sztywno tych opisów, pozatym napisałem nie jest zły czyli niezły.

ocenił(a) film na 6
dave1902

Może i przewidywalny, ale jednak plot twist trochę zaskoczył. Nie powiesz, że się tego spodziewałeś.

toyminator

to akurat było oczywiste... cały czas był agresywny i nabuzowany.

ocenił(a) film na 6
Vitcher

A ja się skapnąłem jak powiedział że naprawianie to jego pokuta.

ocenił(a) film na 6
dave1902

Gdyby zrobiono serial zamiast filmu to na pewno lepiej by wyszedł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones