PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044}

Tango i Cash

Tango & Cash
7,0 61 934
oceny
7,0 10 1 61934
6,8 12
ocen krytyków
Tango i Cash
powrót do forum filmu Tango i Cash

Wychowalem sie na tym filmie.
Budujac z klockow LEGO kolega wlaczalem ten film na VHS raz za razem.
Swietna lekka sensacja.
Genialne texty + plus wartka akcja.
POLECAM.

Dokładnie masz racje,tylko dla tego pokolenia:)))) Film genialny a Syluch jeszcze bardziej:)))))

Film z mojego dzieciństwa. Dobrze wspominam :)

ocenił(a) film na 8

to fakt... film legenda dla młodych ludzi ślęczących przed magnetowidami na początku lat 90tych:)))

ocenił(a) film na 8

ja jestem z pokolenia 86 i kocham filmy z lat 80 russel stallone wybuchowa mieszanka i na dokładke młoda teri hatcher 10 na 10

użytkownik usunięty
Masio666

No i bohater 2go planu Brion James.

ocenił(a) film na 9

Zgadzam się w 100 procentach,nie ma to tamto.

użytkownik usunięty

A ja to rocznik 89 i na dodatek jestem dziewczyną, a też uwielbiam ten film jak i inne tego typu z lat 80 i 90. U mnie w domu też przewinęły się kilometry taśm wideo. Teraz już nie robi się filmów z takim klimatem jak kiedyś.

ocenił(a) film na 8

Nie tylko, ja rocznik 1990, uwielbiam ten film. Wujek miał kolekcję vhs-ów , i w ogóle nagrywał multum filmów na taśmy. Do dziś scena zjeżdżania na paskach jest moją ulubioną .

użytkownik usunięty
purple_cat

ja 96, a film uważam za genialny...

ocenił(a) film na 8

Dobrze prawisz :)

ocenił(a) film na 8

Ja jestem z lat 90 i jakoś uważam ,ze dalej film jest zajebisty :)

użytkownik usunięty

A tam, ja jestem rocznik 91 i film mi się podobał.

ocenił(a) film na 7

Aż mi się łezka zakręciła w oku. To były piękne czasy. Nie było super grafiki komputerowej, efektów specjalnych pokroju Avatara a filmy potrafiły zachwycać jak nigdy ;)

ocenił(a) film na 7

w swoim gatunku arcydzieło - ode mnie 10/10; rocznik '81 :)

użytkownik usunięty

Również jeden z filmów mojego dzieciństwa, a klocki lego też układałem :)

użytkownik usunięty

Tak jest ;) 10/10

ocenił(a) film na 10

Film ma dla mnie ogromną wartość bo pierwszy raz oglądałem go z już zmarłym dziadkiem w wieku 5-6 lat :D. Rocznik 92. Rocky, Rambo, Tango i Cash takich filmów już nie robią :/.

Zgadzam się całkowicie :) Dla mnie zawsze to będzie film na 10!

ocenił(a) film na 10
Karo_Z

Ja jestem z rocznika 86 i pamiętam jak z braćmi oglądałam ten film który był oczywiście zajebisty :)

ocenił(a) film na 8

Piona stary :) nic dodać i nic ująć. Ja to się nawet bawiłem i He-Menami i ludzikami J.I Joe w Tango i Casha :D nie mówiąc już, że i na podwórku z kolegami też się w to bawiliśmy jak w wiele zajebistych filmów :) a do tego miałem VHSa przegrywanego skądś i ze zrobionym lektorem chyba samozwańczym w jakiejś piwnicy i pamiętam jak w tym filmie koleś soczyście tłumaczył wszystkie bluzgi więc tym bardziej dla 10-11 latka ten film był wyje bany w kosmos :) pozdrawia rocznik 82 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones