PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044}

Tango i Cash

Tango & Cash
7,0 61 934
oceny
7,0 10 1 61934
6,8 12
ocen krytyków
Tango i Cash
powrót do forum filmu Tango i Cash

Zabójczy duet

ocenił(a) film na 10

Świetny, lekki film akcji. Kilka zabawnych scen.Główni bohaterowie zupełnie do siebie nie pasują. Ich sprzeczki wnoszą sporo humoru. Mi osobiście najbardziej podoba się pościg za cysterną. Finał filmu to istna wariacja. Super profesor, daje do dyspozycji super samochód.
Miły KICZ.
Film oglądam co najmniej raz na rok.


Nie wyobrażam oglądać go w innej wersji lektorskiej jak na kasecie od Warner Bros, gdzie czytał Lucjan Szołajski, choć znam też wersje TVP1.

użytkownik usunięty
_Maverick__

Ja sobie wyobrażam oglądać go conajmniej w trzech innych wersjach lektorskich, ale tylko na blu-ray.

ocenił(a) film na 9
_Maverick__

Ja go oglądam jak tylko leci w TV. Na przykład teraz leci na TVN7, a jutro o 20:00 będzie powtórka z dzisiaj. Mi tam obojętne gdzie obejrzę, oby obejrzeć ten film. Mi pasuje każdy lektor, ale najbardziej lubię ten z TVN.

ocenił(a) film na 9
_Maverick__

Dzisiaj na przykład jest na TVN7, kto z was będzie oglądał? Ja nagrywam na dysk twardy mojego dekodera, więc obejrzę sobie później. No i będę mogła oglądać ile zechcę, bo będę miała na tym dysku.

ocenił(a) film na 10
_Maverick__

Polecam film "SZALENI DETEKTYWI".
Bodaj pierwszy "buddy movie" w dziejach, z życiowymi rolami Alana Arkina i Jamesa Caana to absolutny wzór dla późniejszych "48 godzin", "Gliniarza z Beverly Hills", "Zabójczej broni", "Tango i Casha", "Czerwonej gorączki", "Szklanej pułapki" etc etc.
Były już wcześniej filmy sensacyjne ("Bullitt", "Zbieg z Alcatraz", "Francuski łącznik", "Brudny Harry", "Serpico", "Syndykat zbrodni", "Wybawienie", "Nędzne psy", "Ucieczka gangstera", "Trzy dni Kondora", "Maratończyk", "Kierowca"), ale komedii sensacyjnej to chyba nigdy, a przynajmniej nie o dwójce policjantów, którzy żyją ze sobą jak pies z kotem (wybitni ALAN ARKIN i JAMES CAAN). Zachowano tu balans komedii z dramatem. Freebie i Bean sami w sobie są zabawni, ale sprawa, którą prowadzą już jest serio, powaga zostaje utrzymana do końca. Wspaniałe są ich partnerki życiowe, scenki rodzajowe pokazujące policyjną rutynę, spotkania z przełożonymi (zwłaszcza prokuratorem). No, kapitalna komedia! Pełna energii, widowiskowa, ze wspaniałymi pościgami i śtrzelaninami. Po prostu rewelacja!

https://www.youtube.com/watch?v=tWhm_wBKK-0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones