Domenick Lombardozzi

Domenico Lombardozzi

6,8
4 585 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Domenick Lombardozzi

koleś zarówno w The Wire jak i w Entourage(tylko 3 odcinki) gra tak samo, większego o innych, bezmyślnego, młota z miną kartofla gotowoanego na niskim ogniu).

kape8

<to jego rola kapka>

kape8

Hmm, koleś dostał 2 podobne role, faktycznie, jest ch*owy, ŻAAALYY PYY LLYYY

kape8

Świetny jest, właśnie jego rola w The Wire najbardziej przypadła mi do gustu!

astat_2

Mam takie samo zdanie, beznadziejnie grał w The Wire, Entourage, ale także bardzo słabo w BreakOut Kings...

Davidosss

No to chyba nie masz takiego samego zdania...

astat_2

Och jakie to zabawne, chodziło mi o odpowiedz do autora tematu, a nie jakiegoś ułoma, nieintuicyjna obsługa mi to utrudniła :)

Davidosss

Bo to portal dla ludzi z IQ > 50 :)

astat_2

Śmieszne jest wycenianie ludziom IQ, kompletnie ich nie znając. Zresztą co ja tam wiem o tych dzisiejszych technologiach. Myślałem, że człowieka można znać całe życie i nie jest możliwe aby określić jego IQ, myślałem, że do tego są potrzebne specjalistyczne badania, ale jak widać, technologia idzie naprzód, a ja się nią zbytnio nie interesuje geniuszu.

kape8

Zgadzam się, nienawidzę jego Sierżanta-Wiecznie-Ta-Sama-Morda-Herca.

kape8

w the wire jego gra denerwowała mnie tak niesamowicie, że miałem ochotę przewijać każdą scenę z jego udziałem. Ale to chyba o to chodziło, rola mało inteligentnego policjanta kompletnego debila. Brr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones