Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
73 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

a jeszcze gra w filmach, respect na prawdę respect.
Większość ludzi których znam po 50 lub nawet którzy są przed czy po 40stce są już do niczego albo już leżą w grobach, a ten chłop ma tyle jeszcze życia i zdrowia.
Jest w wieku mojego dziadka, który już jest schorowany, sly ma jeszcze takie muskuły .

mszaf

no to jest aktor któremu nalezy się ogromny szacunek, te lata które ma a to co soba prezentuje to jest szok, ten wiek a to co on wyprawia mowi ze zycie nie konczy sie po 50 :P

karol10104

Rambo uciekł przed śmiercią, ale nie przed botoksem;)

mszaf

Wierz mi lub nie, ale miliony dolarów pomagają w utrzymaniu organizmu. Pozatym facet jest całe życie aktywny fizycznie, a nie siedzi na dupie przed telewizorem.

mszaf

We fabryce czy w polu nie pracował

giovanni50

A Tobie ktoś broni pracować przy filmie? Najpierw poczytaj sobie o Nim. Jak zaczynał. A dopiero potem pisz po forach. ;)

radyjko_15

Ale ja go wcale nie krytykuje

mszaf

Zgadzam się. To jeden z moich ulubionych aktorów. Może nie jest kosmiczny, ale jak dla mnie po prostu ma to coś. Dla mnie i ja go cenię za Rockiego i fantastyczny dramat człowieka biednego, bogatego przeżywającego życie jako walkę sportową, a także za rambo. Nie raz to oglądałam a po kilkadziesiąt. :)

radyjko_15

jest bogaty takze pieniadze robia swoje,ale ze sterydami to przecholował.

damianho15

Każdy może próbować pchać się na szczyt, nikt nikomu nie zabronił :p
Zreszta widac,ze akurat co jak co w wyglad on kasy nie laduje ;]
Zrobily to racja

radyjko_15

moze troche miesni zostało,ale chodzi,wyglada juz jak dziadek i brzuch ma jakis sflaczały,takze niestety nawet kasa mu juz nie pomoze,dziwie sie ze wrocil do aktorstwa.

damianho15

Ja tam bym nie powiedziala,ze jest nadwyraz sfłaczały. On przeciez caly czas gra,a mowisz jakby mial jakakolwiek przerwe. Zaczał sam od expendables i chce to kręci :P Przeciez kazdy spełnia swoje marzenia i ma do tego prawo.. A jak jeszcze masz za co to juz bomba. Ja tam go lubię,ma cos w sobie i ma fajne poczucie humoru ktore widac w niezniszczalnych. Zresztą stare gwiazdy kina są mocarne, dzisiejsze gwiazdki mają kaskaderów, któzy graja w 90 procentach scen, tone ubioru i makijazu. To nie to co Jackie chan, co wszystko robił na własną czapę. Jak dla mnie nieporównywalne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones