Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
73 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone
AdamBayern01

Sylwester ,,Rocky'' ,,Rambo'' Stallone rządzi i nie ma zmiłuj ;-D

karoman4

Noo, tych postaci też się dotyczy. Ale mi chodziło o całą jego filmografię :)

AdamBayern01

Ale ja nie wymieniłam tego jako filmy, tylko jako pseudonimy. Tak jak, np, Mariusz ,,Pudzian'' Pudzianowski, tak też zrobiłam z Sly'em ;-)

karoman4

pisze się Sylvester

sylvia_filmaniak

Ja napisałam jego imię po polsku.

AdamBayern01

bez przesady.mnie urzekl tylko rockym. reszta to sredniaki.

aew4334555

No nie zupełnie. Rambo to średniak? A Ucieczka do Zwycięstwa, Tunel, Osadzony, Niezniszczalni też?

AdamBayern01

jedynie rambo broni sie jakos bardziej,niezniszczalni to gniot a nie sredniak.

aew4334555

Jestem więcej niż pewny, ze ponad 90% filmów Sylwka są świetne i udane.

aew4334555

Skoro Niezniszczalni to dla Cieie gniot to do widzenia, nie mamy o czym rozmawiać.

AdamBayern01

rowniez zegnam.

aew4334555

I proszę się prowokującą jak niżej z resztą w moich tematach nie udzielać.

AdamBayern01

to nie sa prowokacje.bez przesady czlowieku zeby uwazac kazdy jego film oprocz malych agentow za swietny.
ma na koncie kilka w miare zabawnych komedii,kilka akcyjniakow jak np dredd,zabojcy czlowiek demolka czy rambo i swietne filmy jak rocky,rocky 2 czy rocky balboa ale reszta to kiszki z niezniszczalnymi na czele.
zebysmy sie dobrze zrozumieli lubie slya ale glownie za rockyego reszta jego filmow to 2 poziomy w dol.

AdamBayern01

Mogłeś wspomnieć też o ,,Cop Land''.

aew4334555

No zwłaszcza Cobra,Więcej niż wszystko i Na krawędzi czy człowiek demolka.Naprawdę średniaki.Nie gadaj bzdur.

AdamBayern01

zgadzam się bo dla mnie każdy jego film powinien mieć ocenę 10/10

sylvia_filmaniak

Hehe :) No, ja aż takiego gustu nie mam, ale na pewno te filmy, w których wystąpił nie są gniotami albo tym podobne :)

AdamBayern01

no to masz problem bo ja raczej lubię wszystkie filmy ze Sly'em

sylvia_filmaniak

Problemu nie mam. Wszystkie filmy Sylvka poza Małymi Agentami były w 100% udane. Każdy miał swój klimat, wzbudzone emocje, i prze de wszysykim wiary w siebie!

AdamBayern01

to tak z tym się zgodzę

AdamBayern01

i polecam stronę Stallone.pl

sylvia_filmaniak

Aż zajrzałam na nią. Rzeczywiście dobra strona i newsy o Ex3 będą tam. Super, dzięki ;-)

karoman4

nie ma sprawy i przekazuj dalej o tej stronie ;)

sylvia_filmaniak

W porządku ;-)

sylvia_filmaniak

A ja polecam Scott Adkins .Fanz!!!!!!!!!

sylvia_filmaniak

buheueheuhe

AdamBayern01

Nie przesadzaj Adam. Nawet jeszcze wszystkich nie widziałeś.

prof_mateusz27

Nie widziałem CopLand, Wyścigu, Krystału górskiego i jeszcze ze 2. 25 mam z tym panem obejrzanych filmów!

AdamBayern01

jak obejrzałeś 25 to jeszcze ci zostało gdzieś z 15 filmów (nie liczę tych gdzie miał bardzo małe role)

AdamBayern01

ok, krytykuję cie

AdamBayern01

To ktoś tu jeszcze ma trochę do nadrobienia. Bardzo różne ma filmy pan Sylvester i niektóre raczej trzeba by ciągnąć za uszy, żeby wyszło siedem. Pomimo mojej ogromnej sympatii dla tego pana i mnóstwa pozycji, które gotowa jestem ocenić 7+.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Obalam.
np.
Wyścig 6/10

-.-
Pisałem to rok temu, nie wszystki filmy z nim wtedy widziałem.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

Widzę właśnie ale tak sobie przeglądam tematy na forum Stallone i oglądałem ten film. :)

AdamBayern01

gnioty tez miał jak kazdy

damianho15

Zdarzać się zdarzy :) Seagal miał ich za to zdecydowanie najwięcej :)

AdamBayern01

seagal mial najwieksze hity wiadomo.

damianho15

Większych od Rockyego i Rambo na pewno nie :) Daleko mu do nich

AdamBayern01

wygrac ze smiercia przebija wszystko

damianho15

No nie dla wszystkich, zwykły film akcji :) A Rambo i Rocky to już klasyki, które są niezastąpione i będą na długie lata

AdamBayern01

Ja się wychowałem na filmach z udziałem Stallone'a. Prawie wszystkie od 1976-1997 oceniam na 9-10. Później był spadek formy. Dopiero po "Rocky Balboa" i "John Rambo" Sylvester się podniósł. Seria "Niezniszczalnych" jest według mnie jedynie dobra. Nie ma co porównywać do jego wcześniejszych akcyjniaków z lat 80-90.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones