Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
73 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Po Kula W łeb i świetnym Planie Ucieczki myślałem ,że Stallone będzie kontynuował poziom z tych filmów , ale niestety jak narazie na tych produkcjach koniec , a im dalej tym gorzej.
Jedyne dzieło , które ratuje Sylwka to zdecydowanie Creed oraz jego kontynuacja ale to za mało żeby nie wspomnieć o tych dnach w które Stallone się angażuje.
Otóż jeszcze Backtrace dałem rade obejrzeć ale końcówka rozwala niesamowicie, prste i puste teksty doprowadzają prawie do płaczu ,że to właśnie Stallone widzimy na obrazie , a nie innego miernego aktora klasy b lub c .
Jednak trzeba przyznać , że Backtrace jeszcze trzyma w miare klimat ale gdy próbowałem obejrzeć Plan Ucieczki 2 to się przerażiłem i mimo iż próbowałem go obejrzeć to stwierdziłem , że szkoda czasu na takie dno i pustote po raz kolejny bo co za dużo to niezdrowo .
Teraz tylko pytanie co moje oczy zobaczą w kręconej ostatniej części Rambo Last Stand ...mam nadziej , że Sylwek tego nie zepsuje bo tym samym zniszczy swój wizerunek wypracowany przez tyle lat.
Piszcie co o tym sądzicie i czy was też boli to co się dzieje z Sylwestrem Stallone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones