Sylvester Stallone

Michael Sylvester Gardenzio Stallone

8,2
72 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sylvester Stallone

Dawno nikomu tak nie współczułem....Nie widziałem co prawda "Creeda" ale uznałem że Oscar mu się należy jak psu buda. Może i nie jest to aktor pokroju Pacino, Brando, Connery czy Gajos i Łomnicki ale chciałem żeby dostał tą statuetkę bo wkurzają mnie krytycy przez tyle lat nazywali go "drewnem". Niech najpierw napiszą w 3 dni scenariusz do filmu z sobą z samym w roli głównej, który dostanie Oscara za najlepszy film i kilka innych nominacji (mam tu oczywiście na myśli pierwszego "Rocky ego"). W "Rambo: pierwsza krew" też się spisał aktorsko. Gdyby wczoraj wygrał byłoby to prawdziwe zwycięstwo włoskiego ogiera ;-) No cóż złoty glob i nagroda odkupienia niestety muszą mu wystarczyć :-( choć i tak czasami wydaje mi się że wujek oscar na półce nie zawszę coś znaczy.

Bondman

W Rocky 1986 i Rambo-pierwsza krew 1982 dobrze zagrał. W Creed też.
Przynajmniej ma 2 nominacje do oskara za Rocky 1 i Creed.
Arnold nie ma żadnej nominacji.

returner

Rocky 1976 miało być

Bondman

Gdyby wygrał byłoby OK, bo był bardzo dobry w "Creedzie", ale Rylance był wybitny (i zwyczajnie najlepszy z nominowanych), więc jego zwycięstwo bardzo mnie cieszy. :)
A powoływanie się na sukces Oscarowy pierwszego "Rocky'ego" niewiele wnosi: przecież wiadomo, że wygrana tego filmu to jedna z najbardziej błędnych decyzji Akademii ("Rocky" jest spoczko, ale pokonał "Taksówkarza", "Sieć" Lumeta i "Wszystkich ludzi prezydenta", więc LOL z takiej decyzji :P ).

Bondman

'Niech najpierw napiszą w 3 dni scenariusz do filmu z sobą z samym w roli głównej' - podobno pierwsza żona przetasowała Stallone pierwotny pomysł na scenariusz solidnie, bo miał być introwertyk do bólu na czarnym dnie; ale nawet jeśli, to było szczęśliwe zrządzenie losu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones